Tatuaże Podkategoria: Tatuaże

 • Galeria tatuaży »

  Super portal dla fanów tatuaży, zawierający obfitą bazę wzorów i projektów. Tatuaże cieszą się coraz lepszym popytem, w znalezieniu wyjątkowego wzoru chcemy właśnie pomóc. W naszych zbiorach wyjątkowe przykłady ciekawych tatuaży, znajdziesz tu mnóstwo pomysłów na oryginalne tattoo: anioły, zwierzęta, motywy chińskie i dużo innych. Każdy wybierze coś dla siebie. Nasza strona ma charakter również informacyjny, dlatego wynajdziesz tu także interesujące rady i uwagi na ten temat. Zajrzyj naszą stronę, podziwiaj darmową galerię wzorów, filmy a na pewno wybierzesz wzór, który spełni Twoje wymagania.

  Data dodania: 07 09 2011 · szczegóły wpisu »
 • Tatuaże »

  Witamy na naszej stronie dziary.org, polecamy nasz serwis dla wszystkich, którzy interesują się tematyką związaną z tatuowaniem ciała. Prezentowane przez nas wzory są oryginalne i ciekawe, wszystko co szukasz w jednym miejscu. Posiadamy największą bazę zdjęć i świetne wzory. Gromadzimy różne motywy, między innymi wzory tj. auta, znaki zodiaku, serca. Serwis szybko przypadnie Ci do gustu, ponieważ gromadzimy tylko konkretne i przydatne informację. Życzymy miłego przeglądania galerii z tatuażami. Zapraszamy!

  Data dodania: 08 09 2011 · szczegóły wpisu »
 • Dziara »

  Tatuaże Szukasz inspiracji na szczególny tatuaż. Serwis prowadzimy na wysokim poziomie, zapewniamy tylko atrakcyjne i niespotykane wzory, przekonaj się osobiście. Skupiamy najlepsze wzory tatuaży, które są dokładnie ułożone w stosowne gatunki tematyczne. Udostępnia to sprawdzanie i umożliwia skupić się na interesującej dziedzinie. Wśród nich wyszukamy tu miedzy innymi smoki, skrzydła, tribale, wilki a także motywy kwiatowe. Tatuaże stały się Twoim hobby Na naszej stronie oprócz galerii prezentujemy duży wybór artykułów.

  Data dodania: 03 11 2011 · szczegóły wpisu »

Najnowsze tagi związane z podkategorią: Tatuaże