Strony związane z hasłem 'angielski dla firm':

 • angielski Kraków »

  Witam serdecznie decydując się na kurs angielskiego polecam państwu naszą firmę. Jestesmy nauczycielami z wieloletnim doświadczeniem. Prowadzimy zajęcia stacjonarnie oraz przez internet. Istnieje możliwość przeprowadzenia szkoleń dla firm, maturzystów i dla tych co wyjeżdżają za granicę. Nasze kursy nie kosztują wiele i są naprawdę skuteczne. Wszystkich zainteresowanych serdecznie zapraszamy

  Data dodania: 29 11 2010 · szczegóły wpisu »
 • Angielski Kraków »

  Wielu ludzi cieszy się życiem, jedni lubią sport inni muzykę a jeszcze inni lubią się uczyć języków obcych. W Krakowie mieście królewskim znajdziemy wiele szkół językowych. Cieszy szczególnie fakt tego, że wiele z nich istnieje już dwadzieścia lat. Idąc ulicą Karmelicką trafiamy wręcz na miejsce usiane takimi szkołami odbijają nieco w bok na ul. Michałowskiego 4 możemy dostrzec szkołę języka angielskiego Bell Kraków. cieszy się ona dużym zainteresowaniem wśród najmłodszych ale również wśród starszych. Klasyczny kurs języka angielskiego może tu odbywać się rano w południe lub nawet wieczorem. Wszystko zależny od tego kto na niego się wybiera;-) Oprócz kursów standardowych znajdziemy tu kursy specjalistyczne dla firm czy też zawarte w programach dofinansowanych przez UE.

  Data dodania: 24 01 2012 · szczegóły wpisu »
 • Specjalistyczne kursy językowe dla firm - Bakałarz »

  Organizujemy profesjonalne szkolenia języka angielskiego dla firm. Wyróżnia nas duże doświadczenie a także profesjonalizm. Oferując kursy gwarantujemy pełną ich obsługę, rozpoczynając od pierwszego spotkania z reprezentantem firmy, aż po raport końcowy oraz spotkanie opisujące szkolenie. Nasze szkolenia językowe prowadzone są w sposób gwarantujący łatwość w nauce każdego języka obcego. Nauczamy w przyjaznej atmosferze. Oferowany przez nas angielski opiera się na nowych metodach nauczania, wspierających samodzielność w myśleniu, połączone z zdolnością rozmowy w każdej sytuacji. Zapraszamy!

  Data dodania: 14 05 2012 · szczegóły wpisu »