Taniec Podkategoria: Taniec

 • Nauka tańca Poznań »

  Szkoła Step Up w której możesz nauczyć się różnych ciekawych tańców. Taniec we współczesnych czasach jest niesłychanie modny i warto umieć chociażby podstawowe kroki, żeby w przyszłości móc się wyśmienicie bawić na wszelkiego rodzaju zabawach. Zajęcia mogą odbywać się w formie specjalnej dla pań albo mężczyzn, można przyjść ze swoim partnerem lub można dobrać partnera do tańca na naszej stronie internetowej lub także na naszym profilu na facebook.com. Kursy trwają przez cały tydzień w porach popołudniowych oraz wieczornych.

  Data dodania: 04 05 2011 · szczegóły wpisu »
 • Nauka tanga w Warszawie »

  Tango argentino - taniec, który na początku XX wieku opanował Amerykę i Europę - znowu wraca. Z jakiego powodu cały czas jest takie popularne? Tango to zmysłowy, prawdziwy taniec, który znajdziemy w nas wszystkich. W tym tańcu każdy odszuka coś dla siebie. Tango argentyńskie może być tańczone zarówno przez nastolatków, jak również przez ludzi w podeszłym wieku. Dla młodych ludzi to ekscytujący, pełen energii taniec tańczony w kontakcie, dla kochających rozrywkę to wyśmienita przyjemność, dla ludzi nie pierwszej młodości to taniec, umożliwiający pozostanie cały czas energicznym. Nauka tanga argentyńskiego jest wyraźnie inna od nauczania innych tańców. Nie uczymy się układów figur, tango to głównie nauka techniki tańca. Tango Querido to portal nauczycieli tanga argentyńskiego ze stolicy - Moniki i Przemka. Tango tańczą od 2006. roku, szkolili się u wielu polskich i argentyńskich nauczycieli. Kształcili się dodatkowo w światowej stolicy tanga argentino - Buenos Aires. Obecnie są gospodarzami jednej z najbardziej znanych warszawskich milong - milongi Equilibrium. Prowadząc warsztaty najwięcej uwagi zwracają na komfortowe połączenie partnerów w parze oraz na improwizację i interpretacje muzyki. Warsztaty prowadzone są z dużym naciskiem na indywidualną pracę z studentami i używanie ich istniejących umiejętności tanecznych. Kluczowym celem prowadzonych przez Monikę i Przemka kursów jest przenoszenie ich fascynacji tym tańcem, jego zwyczajami, historią i współczesnością. Styl ich tańca to zespolenie dzisiejszej techniki z tradycją tanga.

  Data dodania: 29 07 2011 · szczegóły wpisu »
 • Kapela góralska »

  Niesamowita kapela góralska zaprasza do wykorzystywania ze osobistych usług, oferujemy pełny profesjonalizm. Jesteśmy renomowaną marką nie jedynie w Polsce ale dodatkowo w Europie gdzie udostępnialiśmy aktualnie kilkunastu koncertów. Obsługujemy wesela od samego początku z domu do samego rana bawiąc gości wartką muzyką góralską. Sukcesem zespołu jest na pewno muzyka góralska w terminie trwania biesiady góralskiej. Jest to przepiękna aranżacja w której cyklicznie uczestniczą sami nagromadzeni goście. Po prostu drużyna w każdej chwili potrafi poderwać do tańca i śpiewu całą widownie. Udzielamy się w ciągu przeróżnych festynów i występów. Dotniemy dla was wszelką muzycke, taką iż nogi same będą mknąć się aż do tańca.

  Data dodania: 03 10 2011 · szczegóły wpisu »
 • szkoły tańca poznań »

  Przyjdź do naszej szkoły tańca na jedyne w swoim rodzaju zajęcia salsy. Doświadczysz zachwycającą przygodę z namiętnymi rytmami latynoskimi, które, jak nic innego na ziemi, rozpalą Twoje zmysły i dodatkowo ciało. Wówczas odkryjesz, iż żyjesz. Nie odkładaj w czasie tej decyzji - wybierz z kilkunastu wariantów tańca których oferujemy na naszych lekcjach. Pragniesz dynamiki i żywiołu? Wybierz zumbę względnie hip-hop. Pragniesz klasyki? Tango oraz walc z całą pewnością będzie dobre. A może chcesz czarować na parkiecie? Wybierz salsę. Bardzo ją zalecamy. W przypadku gdy pragniesz trochę relaksu i wyciszenia po wyczerpującym dniu w pracy? Joga poznań będzie dla Ciebie przydatna. Zachęcamy Cię do odwiedzenia naszej nowej szkoły w Poznaniu.

  Data dodania: 14 10 2011 · szczegóły wpisu »

Najnowsze tagi związane z podkategorią: Taniec

Taniec - nowa strona:

Musisz być zalogowany żeby dodać stronę »