Dowcipy Podkategoria: Dowcipy

  • Kawały »

    Na tej stronie internetowej znajdziesz artykuły, które doprowadzą Cię do wspaniałego chichotu. Zaprezentowane dowcipy sprawią, że nawet najtrudniejszy dzień stanie się dla Ciebie pełnym zabawy. Dla wszystkich ludzi, którzy zwiedzą tą witrynę odnalezienie zadowalających kategorii żartów jest bardzo łatwe. Ten sposób odnajdywania ulubionych dowcipów zezwala na to, że miłośnicy teściowych, blondynek i bab zdołają od razu wejść na witrynę mieszczącą te konkretne kawały. Zapraszamy do świata pełnego nieskrępowanego rechotu, rozjaśniającego nawet najciemniejsze chwile życia.

    Data dodania: 14 12 2010 · szczegóły wpisu »
  • Humor »

    Jeśli lubisz się pośmiać z wypowiedzi lub śmiesznych opowieści innych, to koniecznie odwiedź naszą stronkę. Zawiera wiele humoru i kawałów, które z pewnością Cię rozbawią. Nasza strona specjalnie poświęcona jest dla Ciebie, aby mogły Cię rozbawić. Prowadzona jest na bieżąco, codziennie możesz zobaczyć nowe dowcipy i teksty, po za tym masz możliwość podzielenia się z nami własnymi przygodami wstawiając je na naszą stronę. Serdecznie zapraszamy na naszą stronkę. Życzymy udanej zabawy !

    Data dodania: 20 02 2011 · szczegóły wpisu »

Najnowsze tagi związane z podkategorią: Dowcipy

kawały (3), autentyki (1), najlepsze dowcipy (1), rozrywka (6), humor (2), dowcipy (3), najlepsze kawały (1), anegdoty (1), (1)

Dowcipy - nowa strona:

Musisz być zalogowany żeby dodać stronę »