Komputery Podkategoria: Komputery

 • Odzyskanie danych z dysku »

  Przeprowadzamy tak samo konserwację sprzętu elektronicznego kontynuując dotychczasowy profil usług informatycznych. Dzięki temu będziemy w stanie oszacować rozmiar awarii i zaproponować środki profilaktyczne. Jesteśmy świadomi jak ważną rolęmają informacje w nowym przedsiębiorstwie, a często również dla osób prywatnych. Informacje księgowe, bazy kontrahentów, archiwa to tylko nieliczne z przykładów zbiorów danych, których utrata spowodowałaby ciężkie do przewidzenia komplikacje. Państwa informacje są odzyskiwane u nas, nie jesteśmy pośrednikiem, nie wysyłamy nośników do organizacji trzecich. Posiadamy swój program do odzyskiwania danych. Skracamy tym samym bardzo czas usługi, dbając głównie o jakość informacji. Zapraszamy tak samo na nasz serwis krollontrack.pl.

  Data dodania: 21 07 2011 · szczegóły wpisu »
 • Kasy fiskalne Poznań »

  Witryna firmy, która para się serwisem i sprzedażą urządzeń fiskalnych jak i szkoleniami w zakresie ich używania. Oprócz sprzedaży takich urządzeń jak kasy fiskalne prowadzimy również sprzedaż akcesoriów komputerowych jak i materiałów eksploatacyjnych. Nasza firma znajduje się w Poznaniu. Jesteśmy rzetelnym Partnerem dla Państwa przedsiębiorstwa, dogłębnie wierzymy, że najistotniejsza jest jakość oferowanych usług i produktów. Dzięki temu możemy rozwijać owocną kooperację z wieloma firmami jak i wzmacniać dwustronne zaufanie. Dbamy o to by, w relacjach z odbiorcami okazywać serdeczność jak i tkliwość oraz dostroić się ściśle do Państwa zapotrzebowań.

  Data dodania: 13 09 2011 · szczegóły wpisu »
 • Tapety »

  Laptopy na dobre podbiły gros domów. Aktualnie bez tego urządzenia mało kto może wyobrazić sobie życie. Nic zatem nadzwyczajnego, że tak wiele ludzi ma zamiar udoskonalić swoją maszynę. Na pierwszy plan w takich przypadkach idzie transformacja wyglądu pulpitu. Właśnie to możemy zaoferować Tobie na naszej stronie. Wyjątkowe tapety na pulpit jakie zgromadziliśmy w naszej okazałej bibliotece zadowolą każdego. Posiadamy coś dla młodych, coś dla starszych oraz pasjonatów najróżniejszych dziedzin tematycznych. Ściągnij za darmo dla siebie intrygującą tapetę.

  Data dodania: 30 09 2011 · szczegóły wpisu »
 • Pogotowie komputerowe Tychy »

  Laptop to dziś przedmiot bez której nie możemy się obejść. Kiedy tylko przestaje działać jak powinien dostajemy białej gorączki. Bądź co bądź nic nie denerwuje tak, jak usterka, której przyczyny nie znamy. Jeśli znasz temat, jesteśmy specjalnie dla Ciebie. Nasz serwis komputerowy działa na całym Śląsku, a zgłoszenia odbieramy całą dobę. Gama naszych usług jest bardzo bogata. Zapewniamy nie tylko wsparcie techniczne, ale także pomoc z kategorii instalacji oprogramowania, odzyskiwania dokumentów, konfigurację modemów i wiele pokrewnych usług. Innymi słowy możesz przyjść do nas z z każdym problemem dotyczącym sprzętu komputerowego. Próbujemy także służyć pomocą zdalnie, tworząc dzięki temu jak najlepsze relacje z naszymi klientami. Nasza firma składa się z jedynie dobrych fachowców, dzięki czemu wykonujemy usługi profesjonalnie.

  Data dodania: 17 10 2011 · szczegóły wpisu »
 • naprawa laptopów wrocław »

  Sądzisz, że jeżeli Twoje dane z dysku zostały wykasowane czy też dysk został zepsuty to już nie posiadasz możliwości ich odzyskać? Nic w wyższym stopniu mylnego – dzięki temu, że nasza firma wykonuje profesjonalne odzyskiwanie danych wrocław możesz mieć z powrotem to co utraciłeś. Nie jest to tania usługa i z tej przyczyny w wyższym stopniu opłacalne jest systematyczne archiwizowanie danych – jeżeli obawiasz się, że sytuacja się powtórzy to zleć je nam. Uczynimy dla Ciebie dużo więcej w aspekcie obsługi informatycznej dla firm. Zapraszamy serdecznie.

  Data dodania: 02 11 2011 · szczegóły wpisu »
 • Sigillum Jarocin »

  Firma Informatyczna ELPRO-Bis jest Autoryzowanym Partnerem największego producenta kwalifikowanych i niekwalifikowanych podpisów elektronicznych w Polsce - UNIZETO Technology SA. Funkcjonujemy nieprzerwanie od 1994 roku. Dystrybucją i wdrażaniem podpisów elektronicznych zajmujemy się od 2008 roku. Aktualnie posiadamy status GOLD PARTNER. Sprzedajemy certyfikaty SSL, pozwalających na zabezpieczenie domen internetowych. Dzięki tym certyfikatom użytkownik domeny korzystając z Państwa strony internetowej (np. sklepu internetowego) jest pewien, że zachowana będzie poufność danych przesyłanych drogą elektroniczną. Pewność przesyłanych danych uzyskuje się dzięki szyfrowaniu komunikacji między komputerami. Wdrażamy podpisy elektroniczne. W ramach usługi wgrywamy certyfikat kwalifikowany na kartę kryptograficzną, instalujemy oprogramowanie służące do podpisywania, konfigurujemy programy, z których Państwo chcecie wysyłać dokumenty (np. dokumenty ZUS-owskie, dokumenty z programu BESTIA) podpisywane kwalifikowanym podpisem elektronicznym. Szkolimy wskazanych pracowników w zakresie posługiwania się podpisem elektronicznym. Dostarczamy zestawy do podpisów elektronicznych CERTUM w wersji standard i mini. Na żądanie Klienta aktywujemy podpisy, sporządzamy umowy. Posiadamy Punkt Potwierdzenia Tożsamości CERTUM, mamy możliwość potwierdzenia tożsamości osoby, dla której przygotowujemy podpis elektroniczny. Przeprowadzamy więc wszystkie formalności potrzebne do wyrobienia certyfikatu kwalifikowanego. Wyrabiamy podpisy elektroniczne w trybie ekspresowym co oznacza, że zestaw do podpisu (czytnik kart pamięci, kartę kryptograficzną, oprogramowanie) otrzymujecie Państwo od ręki, certyfikat kwalifikowany przesyłamy na adres mailowy Klienta najpóźniej w następnym dniu roboczym.

  Data dodania: 14 09 2013 · szczegóły wpisu »
 • laptopy-biznesowe-lenovo.pl/ »

  Nasza strona poświęcona jest laptopom lenovo. To sprzęt doskonałej jakości, który spełni wymagania nawet najbardziej wymagających klientów. Jeśli szukasz niezawodnego sprzętu komputerowego dla swojej firmy, zapoznaj się z naszą stroną. Laptopy lenovo łączą w sobie wytrzymałość i jakość zamkniętą w eleganckiej formie. Dzięki temu, praca przy jego pomocy staje się prawdziwą przyjemnością. Komputer biznesmena jest wyrazem jego profesjonalizmu dlatego wybierz prestiżowy sprzęt komputerowy firmy lenovo. Jeśli masz problemy z wyborem odpowiedniego komputera, my pomożemy Ci z dokonać wyboru. Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej, zapraszamy na naszą stronę.

  Data dodania: 12 10 2018 · szczegóły wpisu »

Najnowsze tagi związane z podkategorią: Komputery

Komputery - nowa strona:

Musisz być zalogowany żeby dodać stronę »