EuroPG - doradztwo inwestycyjne, dotacje

European Projects Group jest dynamicznie rozwijającą się firmą doradczo-inwestycyjną. Naszą misją jest umożliwienie zrównoważonego rozwoju polskich przedsiębiorstw.Oferujemy szeroki zakres usług konsultingowych w takich dziedzinach jak: 1) Doradztwo finansowe (pozyskiwanie zewnętrznych źródeł finansowanie, w tym dotacje z UE);2) Doradztwo inwestycyjne (zarządzanie projektami inwestycyjnymi);3) Doradztwo środowiskowe (m.in. sporządzanie raportów z oceny oddziaływania na środowisko przedsięwzięć inwestycyjnych).Zapraszamy do współpracy.

Szczegóły strony www.europg.pl:

Podlinkuj stronę www.europg.pl:

EuroPG - doradztwo inwestycyjne, dotacje

Odwiedziny robotów:

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii:

 • Pozycjonowanie stron internetowych Kraków »

  Internet sprawuje coraz ważniejszą funkcję w naszym życiu. Dużo osób używanego go w życiu prywatnym, a także w życiu zawodowym. W następstwie tego tak istotne jest, by prowadząc firmę być widocznym w Sieci dla swoich nowych i obecnych Klientów. Sprawne pozycjonowanie stron może zwiększyć przychody firmy, co jest ważne wykonując działalność gospodarczą. Umożliwić może to firma o dużym doświadczeniu oraz właściwym podejściu do Klienta.

  Data dodania: 07 11 2010 · szczegóły wpisu »
 • instrukcja bezpieczeńswa pożarowego »

  Na portalu www.codexbhp.pl macie możliwość zamównienia potrzebnych szkoleń, w zależności od rodzaju pracy, jaką wykonujecie. Ażeby była bezpieczna niezbędne jest przejście odpowiednich szkoleń.Instrukcja bezpieczeństwa pożarowego jest niezbędna aż do pracy na każdym stanowisku,bo pożar jest jednym spośród największych zagrożeń.Kursy zapewniają wiedzę praktyczną, wysoką wiedzę na temat niebezpieczeństw, a oprócz tego ergonomii w pracy. Pozwalają na odpowiedim podejściu do niej owszem, ażeby była szybka, wygodna tudzież bezpieczna.

  Data dodania: 20 02 2011 · szczegóły wpisu »
 • Adwokat Warszawa »

  Poszukujesz świetnego adwokata w Warszawie No to sprawdź tego znanego adwokata: Marta Duda. Jest świetnym adwokatem jeśli chodzi o prawo cywilne (między innymi prawo spadkowe, obrót nieruchomościami), prawo rodzinne (na przykład postępowania w sprawach o alimenty), prawo karne (choćby postępowania karne),prawo pracy (zakaz konkurencji) czy też prawo administracyjne (choćby reprezentacja przed organami publicznymi w sprawach dotyczących prawa farmaceutycznego).Polecam również porady online. Trzeba tylko zwrócić uwagę na stronę internetową warszawskiadwokat.com.pl - adwokat warszawa.

  Data dodania: 15 03 2011 · szczegóły wpisu »
 • Portal rolniczy »

  Szukasz może swojej Agencji A być może chciałbyś się skontaktować z przedstawicielami Izby Rolnej, ale nie wiesz skąd wziąć konieczne dane kontaktowe Żaden szkopuł! Odwiedź nasz serwis i sprawdź zadbaną listę wszystkich instytucji państwowych, które mogą okazać się pomocne oraz konieczne dla wszystkich gospodarzy. Strona www podzielona na odpowiednie, tematyczne kategorie. Doradztwo rolnicze, gazety, targi rolnicze, ceny rolne. Zapraszamy! Dodaj oraz darmowe swoje rolnicze produkty oraz dokonaj transakcji bez pośredników oraz jakichkolwiek opłat. Mało tego, zapoznaj się w międzyczasie z aktualnościami rolniczymi.

  Data dodania: 28 03 2011 · szczegóły wpisu »
 • Windykacja »

  Windykacja twarda jest jednym z typów procesów windykacyjnych. Jak można się łatwo domyślić, odróżnia się ona trochę od windykacji miękkiej. Różni się przede wszystkim rodzajem postępowania oraz wykorzystywanymi sposobami na ściągnięcie długu. Teraz tego rodzaju windykacja jest stosowana szczególnie w stosunku do dłużników, którzy nie reagują na nakazy oraz upomnienia do uregulowania należności. Windykacja twarda to przede wszystkim odesłanie sprawy na drogę postępowania sądowego, wpisanie do Biura Informacji Gospodarczej, czy też tak zwany wywiad detektywistyczny i gospodarczy oraz odwiedziny windykatorów rejonowych. Tego rodzaju zabiegi są stosowane tylko w szczególnych przypadkach i tyczą się jedynie dłużników, jacy już od wielu miesięcy spóźniają się z zapłatą należności lub też odmawiają uregulowania należności. Powszechne jest także umieszczanie osób będących dłużnikami na tak zwanych giełdach wierzytelności, oraz sprzedaż należności. Sporo przedsiębiorstw specjalizuje się w takim rodzaju działalności i uzyskuje z tej pracy spore przychody.

  Data dodania: 22 06 2011 · szczegóły wpisu »
 • Tajemnica przedsiębiorstwa »

  Reklamowana strona internetowa przynależy do firmy szkoleniowej JDS Consulting. Dzięki naszemu profesjonalizmowi tajemnica przedsiębiorstwa będzie skutecznie skrywana. Oferowana przez nas ochrona informacji jest gwarancją nienaruszalności danych. Nasi szkoleniowcy posiadają ogromne doświadczenie i dar przekazywania wiedzy. Stanowimy jednomyślny i profesjonalny zespół specjalistów. Rozumiemy dobrze, czym i jak ważna dla firmy jest zaplanowana polityka bezpieczeństwa. Zachęcamy do odwiedzenia naszej witryny w celu zaznajomienia się z ofertą.

  Data dodania: 04 08 2011 · szczegóły wpisu »
 • Leasing samochodowy »

  Młoda firma z branży finansowej Udzielimy Tobie kredytu samochodowego - PCPF MAYDAY. Proponujemy dobre doradztwo oraz zawodową pomoc przy wyborze kredytu samochodowego. Dajemy Państwu możliwość dużego wyboru jeśli chodzi o oferty naszej firmy. Jesteśmy zorganizowaną grupą specjalistów, która doradzi. Leasing, kredyt, pożyczki. Zapraszamy do nas do siedziby.

  Data dodania: 07 03 2012 · szczegóły wpisu »
 • Doradztwo podatkowe - Małopolski Instytut Studiów Podatkowych Sp. z o.o. w Krakowie »

  Małopolski Instytut Studiów Podatkowych Sp. z o. o. przy ulicy Św. Gertrudy 7/12 w Krakowie stanowi najlepsze rozwiązanie dla wszystkich, którzy chcą połączyć energiczny rozwój firmy z bezpiecznym prowadzeniem interesów, wszystkie rozliczenia zostawiając w rękach profesjonalistów. Wychodząc naprzeciw potrzebom zarówno małych i większych firm oferujemy profesjonalne usługi księgowe z Krakowa. Główną domeną naszej działalności jest księgowość Kraków oraz podatki Kraków. naszą specjalnością jest doradztwo w zakresie prawa podatkowego i prawa bilansowego, drugim zaś obsługa sporów z organami podatkowymi. Zajmujemy się także prowadzeniem ksiąg rachunkowych. Łączymy tradycję z doświadczeniem. W sposób plastyczny podchodzimy do Państwa potrzeb, uważnie wsłuchując się w Państwa wymagania i oczekiwania. Oferujemy usługi księgowe Kraków na najwyższym możliwym poziomie profesjonalizmu.

  Data dodania: 22 08 2012 · szczegóły wpisu »
 • Księgowy »

  Księgowy prowadzący biuro rachunkowe Gdynia, Gdańsk, Wejherowo, Reda, Rumia zaprasza do kontakty! Poznaj ofertę na prowadzenie ksiąg, VAT, prowadzenie ewidencji, pomoc prawną a także doradztwo podatkowe - zajrzyj na stronę www jaką prowadzi księgowy z biura rachunkowego Rakso z Gdyni. Kompleksowa obsługa kadrowa i księgowa - jeśli tego potrzeba Twojej firmie skontaktuj się z biurem rachunkowym, księgowym Rakso z Trójmiasta (Gdańsk, Sopot, Reda, Gdynia, Wejherowo, Rumia, województwo pomorskie).

  Data dodania: 27 02 2020 · szczegóły wpisu »