Biznes i ekonomia Kategoria: Biznes i ekonomia

Na tej stronie znajdziesz zbiór najciekawszych stron z zakresu prowadzenia biznesu i ekonomii. Zapraszamy do odwiedzenia naszej witryny

Biznes i ekonomia - ostatnio dodane lub zmodyfikowane strony:

 • Biuro nieruchomości Poznań »

  Biuro nieruchomości Poznań (województwo wielkopolskie) serdecznie zaprasza do kontaktu. W ofercie biura nieruchomości nie tylko sprzedaż gruntów i działek, a także sprzedaż czy wynajem nieruchomości, takich jak mieszkania, lokale czy domy. Poznaj nieruchomości w atrakcyjnej cenie kontaktując się z AZielińska. Biuro nieruchomości Poznań znajdzie dla Ciebie wymarzoną przestrzeń na terenie woj. wielkopolskiego. Wejdź na stronę www by poznać pełną ofertę na wynajem i sprzedaż domów jednorodzinnych, domów wielorodzinnych, mieszkań czy lokali, idealnych pod usługi, sklepu. Zapraszamy na spotkanie z naszym agentem nieruchomości.

  Data dodania: 15 10 2020 · szczegóły wpisu »
 • Przyłącza elektryczne Gdańsk »

  Sprawdź ofertę na przyłącza elektryczne Gdańsk - wykona je dla ciebie firma MMG z Sopotu, oferująca profesjonalne usługi elektryczne, takie jak przyłącza elektryczne Gdańsk, układanie czy modernizacje instalacji elektrycznych, a także pomiary elektryczne. W ofercie jaką ma elektryk z miasta Sopot, Gdańsk, Gdynia woj. pomorskie także uziemienia czy pomiar rezystancji uziemienia. Zapraszamy serdecznie do skorzystania z usług elektrycznych - elektryk świadczy usługi takie jak przyłącza elektryczne Gdańsk na terenie miast Gdańsk, Gdynia, Sopot, województwo pomorskie. Wejdź na stronę www i sprawdź zakres działania.

  Data dodania: 14 10 2020 · szczegóły wpisu »
 • Restrukturyzacja Warszawa »

  Restrukturyzacja Warszawa to specjalizacja Kancelarii prawnej Malecha, Krzemiński i Noga - serdecznie zapraszamy do kontaktu - chętnie pomożemy w sprawach związanych z prawem upadłościowym, restrukturyzacją pozasądową, prawem spółek czy audytami firm, nieruchomości. Nasi doświadczeni doradcy prawni, adwokaci współpracują zarówno z firmami, jak i z klientami prywatnymi. Restrukturyzacja Warszawa i upadłość konsumencka to zadanie dla WMKN z Warszawy, województwo mazowieckie. Więcej informacji odnośnie działalności kancelarii z Warszawy znajdą Państwo na stronie www Kancelarii Malecha, Krzemiński i Noga.

  Data dodania: 09 10 2020 · szczegóły wpisu »
 • BHP w Warszawie »

  Gdzie udać się na kurs BHP w Warszawie? Firma Aktyw oferuje nie tylko kursy stacjonarne, ale także - wychodząc na przeciw wymaganiom klientów - kursy w formie e-learningowej. Firma Aktyw BHP w Warszawie zaprasza - pełna oferta kursów i szkoleń znajduje się na stronie www (kursy pierwszej pomocy, szkolenia ppoż, szkolenia z BHP). Profesjonalnie, w oparciu o najnowsze wytyczne i w komfortowych warunkach - zaufaj specjalistom, którzy od lat prowadzą szkolenia z bezpieczeństwa i higieny pracy, szkolenia ppoż, czy kursy pierwszej pomocy - które każdy z nas powinien przejść! W ofercie także inne usługi - sprawdź stronę www!

  Data dodania: 16 09 2020 · szczegóły wpisu »
 • Koła zębate na zamówienie od Polmech »

  Polmech to przedsiębiorstwo zajmujące się produkcją kół zębatych wykorzystywanych do przekładni łańcuchowych. Asortyment firmy posiada wiele rodzajów kół zębatych wykonanych ze stali nierdzewnej lub wysokiej klasy żeliwa. To, co wyróżnia ofertę Polmech na tle konkurencji, to koła zębate wykonywane na zamówienie. Możliwość pełnej personalizacji produktu, pozwala dopasować produkt idealnie do swoich potrzeb.
  Zachęcamy do odwiedzenia strony internetowej przedsiębiorstwa w celu poznania szczegółów oferowanych kół zębatych. Warto nadmienić, że na stronie internetowej www. kolalancuchowe24. pl znajduje się katalog produktowy, w którym znajdują się szczegółowe parametry techniczne produktów.

  Data dodania: 08 09 2020 · szczegóły wpisu »
 • Korekta tekstów »

  Wykonuję usługi dla firm i osób prywatnych polegające na korekcie i redakcji polskich tekstów. Do korekty przyjmuję materiały w formie plików popularnych edytorów tekstu lub plików PDF. Poprawiam pod względem poprawności językowej teksty reklamowe, informacyjne, naukowe i inne. Wykonuję redakcję, pierwszą korektę i korektę po składzie tekstu. Dostosowuję także formatowanie tekstu do wytycznych, np. uczelnianych w przypadku korekty prac magisterskich czy doktorskich. Poprawiając prace doktorskie, licencjackie i magisterskie, mogę przygotować spis bibliografii na podstawie istniejących przypisów w tekście. Zapraszam do składania zleceń korekty i redakcji tekstu.

  Data dodania: 06 09 2020 · szczegóły wpisu »
 • Zawory i inne urządzenia »

  Te-Ha-Bud to firma, która zajmuje się produkcją oraz sprzedażą własnych produktów, takich jak zawory kulowe czy elektromagnetyczne, i dystrybucją cenionych marek. Takie artykuły znakomicie sprawdzają się w wielu gałęziach szeroko pojmowanego przemysłu i nie tylko. Wśród oferowanych produktów są również zasuwy nożowe, ssawki, zawory pneumatyczne, zawory współosiowe, przepustnice i wiele, wiele innych elementów, które stosuje się w różnego rodzaju budynkach i budowlach (mieszkalnych, użytku publicznego itd. ), do budowy maszyn i urządzeń (nawet codziennego użytku, takich jak samochody, drzwi, wentylatory, klimatyzacje), a także i w fabrykach do jeszcze bardziej zaawansowanych rozwiązań. Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą na naszej stronie internetowej, a następnie do kontaktu.

  Data dodania: 01 09 2020 · szczegóły wpisu »
 • Nieruchomości karkonoskie »

  Biuro Nieruchomości karkonoskie zaprasza do zapoznania się z interesującymi ofertami na mieszkania, ofertami na działki, domy oraz lokale różnego typu przeznaczenia. Biuro Stępień specjalizujące się w sprzedaży nieruchomości karkonoskie, Jelenia Góra gwarantuje udaną transakcję - inwestycje w nieruchomości komornicze, inwestycje w mieszkania i domy na wynajem. Poznaj pełną ofertę Biura Stępień zaglądając na stronę www biura nieruchomości Jelenia Góra, Karpacz, karkonoskie, województwo dolnośląskie. Zapoznaj się z ofertą lidera na rynku nieruchomości - biura nieruchomości Stępień z siedzibą w Jeleniej Górze!

  Data dodania: 26 08 2020 · szczegóły wpisu »

Najnowsze tagi związane z kategorią: Biznes i ekonomia